Draugiškos varžybos
Skaitė: 65535
Komentarų: 0
Kategorija: Jokia

Balandžio 24d. į mūsų mokyklą žaisti atsakomųjų draugiškų krepšinio bei tinklinio varžybų atvyko Matuizų vid. mokyklos berniukų rinktinė.
Pirmosios prasidėjo tinklinio rungtynės. Buvo žaidžiama iki trijų laimėtų setų. Pirmąjį setą 25:19 laimėjo Matuizų berniukai. Antrąjį setą tokiu pačiu rezultatu- mūsų mokiniai. Rezultatas tapo lygus 1:1. Trečiąjį ir ketvirtąjį setus geriau gynyboje ir puolime žaidė Matuizų berniukai 25:17, 25:10 ir nugalėjo 3:1.Mūsų komanda treciajame ir ketvirtajame sete klydo. Po padavimo neįžaizdavo pirmo kamuolio, todėl kamuolys puolamajam smūgiui buvo gerai neįžaistas, neatliktas pats puolamasis smūgis. Varžovai gerai gynėsi, traukė užmetinėjamus kamuolius, saugodavo užnugarį, atlikdavo puolamuosius smūgius, todėl šį kartą svečiai buvo stipresni.
Toliau vyko krepšinio varžybos. Žaidėme 4 prieš 4 du kėlinius po 12 min nestabdant laiko. Per pirmąjį kėlinį ir čia jau išryškėjo geresnis matuiziškų žaidimas. Pataikydami baudas ir tris tolimus metimus jie išsiveržė į priekį rezultatu 15:10. Jie ir geriau gynėsi, darė mažiau baudų bei klaidų, todėl pirmąjį kėlinį 31:23 laimėjo.
Antrajame kėlinyje varžovai neatsipalaidavo ir toliau buvo žaidimo lyderiai. Valkininkai darė apmaudžių klaidų, netaikliai metė iš po krepšio. Pagrindinis komandos žaidėjas E.Rizgelis surinko 5 pražangas. O matuiziškiai sėkmingai realizavo baudų metimus ir vėl pataikė tris tolimus metimus.
Mūsiškiai bandė vytis varžovus, bet svečiai buvo labiau susitelkę, taiklesni, ištvermingesni. Gal mūsų mokiniai per daug pasitikėjo savo jėgomis, nes namie ir sienos padeda, deja, 57:52 nugalėjo Matuizos. Jie buvo apdovanoti padėkos raštais.